Hakkımızda

Çelikok Turizm ve Taşımacılık 2014 yılında faaliyetine başlamış ve uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde sektör içerisinde öne çıkan firmalar arasında yerini almıştır. Eğitimli ve uzman kadromuz sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutarak çağımızın gerektirdiği yenilikçi çalışma ortamını, güvenliği ve kaliteyi her zaman korumaktayız.
Müşterilerimize birinci sınıf taşımacılık hizmetini sunarken güvenliği en ön planda tutmaktayız.
Güvenli, korumalı, ekonomik, standartların üzerinde, kaliteli hizmet üretmeyi ve hizmet algısını mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsedik.
Her geçen gün güçlenen, yenilenen kadromuz ve araç filomuz ile “ Öğrenci Taşımacılığı ‘’, “ Personel Taşımacılığı “ ve “ VIP Transfer “ hizmetlerini sunmaktayız.
“ Müşteri Memnuniyeti Sürekliliği “ ilkemizle müşterilerimizin tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen firmamız bu doğrultuda müşterilerimizin can güvenliğini ön planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu, en son model – marka araçlarla dakiklik ve ekonomik çözümler sunmaktayız.
Sürücülerimize öncelikli olarak güvenli sürüş teknikleri, ilk yardım, sürücü ve yolcu güvenliği gibi temel konularda belirli zamanlarda eğitimler veren firmamız, sektördeki güvenli firma imajını sürekli devam ettirmektedir.

200

Araç Parkuru

25+

35

15

Özmal

10k+

58

Müşteri

2k+

5700

Yolcu / Günlük

2k+

11500

KM / Gün

Bizim için ne dediler?

Müşterilerimizin aldıkları hizmet için yorumları

VIP Ulaşım konusunda kendilerinden hizmet alıyorum, gideceğim yere vaktin ve konforlu bir şekilde seyahat ediyorum.

Seda Ö.

Çocuklarım için okul servisi taşımacılığı hizmeti alıyorum, hizmetten gayet memnunuz çocuklarım okula güvenle gidip geliyor.

Sami G.

Firmam için personel taşımacılığı için anlaştık, bizleri büyük bir yükten kurtardılar, personellerimiz işlerine huzurla gidip geliyor.

Sami A.

Hizmetlerimiz

Personel Servisi Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

VIP Transfer

Bizden Haberler

  • Alanında Uzman Personellerimiz
  • Hizmetlerimizde Dikkat Ettiğimiz Konular
  • Covid 19 Tedbirlerimiz!