Genel Müdür Mesajı

Değerli Tedarikçilerimiz ve Müşterilerimiz

2000 yılında aile büyüklerimin başlattığı öğrenci ve personel taşımacılığı işini sektördeki kurumsal boşlukları fırsata çevirmeye karar vererek 2016 yılında Çelikok Turizm çatısı altında kurumsal bir nizamda yürütmekteyiz.

Türk geleneğinde “Baba Mesleği”ni yürütmek adettir. Bizde büyüklerimizin geleneksel yöntemler ile yürüttüğü işleri teknolojik altyapının gelişmesiyle birlikte günümüz pratiklerine daha yakın bir şekilde şirketimizin yatırım gücünü kullanarak yürütmekteyiz.

2016 yılından itibaren hizmet verdiğimiz müşterilerimizde oluşturduğumuz memnuniyet ve tedarikçilerimiz ile kurduğumuz güven bağı işlerimizde başarılı olmamızın temelini oluşturmuştur.

“Ayinesi İştir Kişinin, Lafa Bakılmaz” mottosu temelinde işimizi ön planda tutarak, aile kavramı ve işbirliğini merkezimiz kabul ederek her zaman kalite, konfor ve ulaşılabilirliğin adresi olmaya çalıştık, çalışacağız..

Kurumsal ve bireysel olarak gidecek çok yolumuzun, yapacak çok şeyimizin olduğunu biliyorum.

Bireysel olarak hedefim şirketimizi ileriye taşımak için günümüz teknolojilerini ve ekonomik koşullarını iyi okuyarak gerekli yatırımları zamanında yapmak, kurumsal olarak hedefimiz ise verdiğimiz hizmetin kalitesini sürdürülebilir kılarak operasyonel büyümümemizi devam ettirmektir.

Genç bir şirket olduğumuzu biliyorum. Ama genç olduğumuz tecrübesiz olduğumuz algısını yaratmasın. Kısa vade hedefimiz şirketimizi %100’e yakın büyütmektir. Bu büyüme yolculuğunda bize eşlik eden ve edecek bütün tedarikçi, personel ve müşterilerimize teşekkür ederim.

Can OK
Genel Müdür